Na kontaktoni

Le të bëjmë të mahnitshme të ndodhë.

Pyetjet e shpeshta të zinxhirit të furnizimit të Velison Sourcing

E blini çmimin më lirë se unë?

Po ky është avantazhi ynë.sepse ne jemi vendas dhe kemi më shumë përparësi për të marrë çmime më të ulëta se ju, si p.sh. 15% -35% më e ulët nga çmimi juaj.Ne armatosemi për të ndihmuar kompanitë e huaja të vogla dhe të mesme të zbulojnë furnizues të vlefshëm në Kinë.

Çfarë Produktesh mund të na ndihmoni të marrim?

Si kompania kryesore e sigurimeve në Kinë, ne i ndihmojmë klientët të marrin mbi 100 lloje të ndryshme produktesh çdo ditë.Ne jo vetëm që ju ndihmojmë të merrni çmime konkurruese, por gjithashtu të merrni më shumë rekomandime për produkte të reja nga fabrikat.

Ne jemi të vendosur në Shenzhen dhe avantazhi ynë qëndron në produktet elektronike, veshjet, çanta, kutitë e magazinimit, kutitë e sigurisë, llambat, bizhuteritë, kozmetika, produktet prej druri, plastika, metali, mobiljet, lodrat, paketimi, produktet për fëmijë, syzet, PPE, shkrepëse, produkte kuzhine, shtroje, lodra për të rritur, kamera, komponentë, pirun i dytë, produkte për kafshë, ambiente të jashtme, kopsht, pajisje mekanike, bateri, artikuj shkrimi, pajisje dhe të gjitha produktet e konsumit etj.Thjesht na dërgoni me email detajet e kërkesës suaj: të tilla si fotot e produktit, sasitë, ngjyrat, madhësia, të dhënat e produktit, koha e dorëzimit ... etj.

Si i kërkoni furnitorët për porositë tona?

Normalisht, ne do t'u japim përparësi atyre furnizuesve që bashkëpunojnë shumë përpara se të testohen për të ofruar cilësi dhe çmim të mirë.Për ato produkte që nuk i blejmë më parë, bëjmë si më poshtë.

Së pari, ne zbulojmë grupet industriale të produkteve tuaja, si lodrat në Shantou, produktet elektronike në Shenzhen, produktet e Krishtlindjeve në Yiwu.

Së dyti, ne kërkojmë fabrikat e duhura në internet ose shkojmë nëpër tregun lokal me shumicë në varësi të kërkesës dhe sasisë suaj.

Së treti, ne kërkojmë kuotim dhe mostra për kontroll.Mostrat mund të dorëzohen në kërkesën tuaj (tarifa e mostrës dhe tarifa e shprehur paguhen nga ana juaj).

Nëse blej tashmë nga Kina, a mund të më ndihmoni të eksportoj?

Po!Pasi të keni blerë vetë, nëse shqetësoheni se furnizuesi nuk mund të bëjë siç dëshironi, ne mund të jemi asistenti juaj për të nxitur prodhimin, për të kontrolluar cilësinë, për të rregulluar ngarkimin, eksportimin, deklaratën doganore dhe shërbimin pas shitjes.Tarifa e sherbimit eshte e negociueshme.

Si mund të paguaj dhe cilat mënyra pagese pranoni?

Ne pranojmë transferta bankare, PayPal, Western Union, Money Gram.30% paradhënie dhe bilanc para dërgesës.

Indeksi

WhatsApp dhe celular:+86 159 8989 5052

Adresa: Dhoma C2005, ndërtesa C, parku teknologjik Zhongjian, rruga Huafan, rruga Dalang, Longhua Shenzhen, Kinë, 518109